adam dediğinçirkin ve karizmatik...

Posted by Sally Zucco | tam da şu saatte: 13:46 | 3 yorum

sosisler aşkına

     yeni yılın da gelip geçmiş olmasının vermiş olduğu adrenalinle çılgın atıyorum genşler.
sallycita ders çalışıyo, hem de öyle böyle değil. gece üçlere kadar. tabi normalde insanlar böyle çalışır, kahveleriyle falan ama ben 12 dedin mi yatan bi insanım. hele de ders için hayatta bölmezdim uykumu ama gel gör ki şimdi durumum: ders ders ders.


en yakın zamanda özüme dönmeyi arzuluyorum zira bana pek yaramıyor böyle sıkı çalışmak.
biraz ara olsun diye la haine filmini izleyeyim dedim. izleyenler bilir filmin başlarında said, hubert ve vinz bi binanın çatısına giderler ve orada bi takım insanlar sosisli sandviç yemektedir. bunu görür görmez sivil savunma sireni efektiyle harekete geçen midem beynimi esir aldı dostlar. oysa ben vincent cassela yoğunlaşmak istiyordum. hani oyunculuk, siyah beyaz çekimler, senaryo falan.

ama ı ıh, olmadı. artık bi sosisli için adam öldürebilecek kıvama gelince kendimden tırstım resmen. basit bir sosis, benim için dünyadaki en önemli şeye dönüştü resmen. sonra karşıdan bi sandviç söyledim, karnım doyunca yatıştı sayılır içimdeki sosis aşkı.
hadi bunu atlattım bi şekilde ama nolcak benim bu halim? bilen, anlayan varsa söylesin.

ps. la haine gayet başarılı, çarpıcı bir film olmuş. parisin bambaşka bi yüzünü göstermişler. gerçi kafamda yanıp sönen kocaman bir sosisle izlesem de oldukça etkileyiciydi. herkes de izlesin.Posted by Sally Zucco | tam da şu saatte: 12:34 | 2 yorum

noche buena

if ı fell in love with you


will you promise to be true
and help me understand

 cause ıve been in love before
and ı found that love was more
than just holding hands


şimdi, lütfen cevap ver bana...

Posted by Sally Zucco | tam da şu saatte: 01:06 | 0 yorum

pijamayla kantine gitmekten utanmayan arsız, terbiyesiz hatta teşhircinin önde gideni bi insanmışım ben. bunu bu zamana kadar farketmemiştim. beni bu gafil durumdan kurtarıp doğru yola sokan yurt memuru baağğyan sana sonsuz şükranlarımı sunuyorum. ne de olsa şurda 2 yıl kaldı dünyanın yok olmasına. artık tamamen iffetli bi insan olarak devam ettiricem kalan yaşantımı. tenks beybi.

Posted by Sally Zucco | tam da şu saatte: 02:11 | 0 yorum